Produkta kategorija
Call us on
+86-571-61712588
If you have any questions, please contact us
GO >>

Zemu izmaksu slāpekļa ģenerators

Zemu izmaksu slāpekļa ģenerators

Spiediena adsorbcijas Swing tehnoloģija slāpekļa ģenerators gaisa slāpekļa ražošanas tehnoloģija ar adsorbcijas procesus slāpekļa ģeneratoru izmantošana ir arī studējis un plaši lietota rūpnieciskās iekārtās augstas tīrības slāpekļa piedziņu. Darbības princips...

Features

Spiediena adsorbcijas Swing tehnoloģijapar slāpekļa ģenerators

Gaisa slāpekļa ražošanas tehnoloģija ar adsorbcijas procesus slāpekļa ģeneratoru izmantošana ir arī pētīts un plaši lietota rūpnieciskās iekārtās augstas tīrības slāpekļa piedziņu.

Slāpekļa ģenerators, izmantojot adsorbcijas tehnoloģiju darbības princips pamatojas uz adsorbcijas likmes featured ar dažādu gāzu maisījuma sastāvdaļām pēc spiediena un temperatūras faktoriem atkarību. Starp dažāda veida slāpekļa adsorbcijas augiem, spiediena šūpoles adsorbcija (PSA) augi ir atraduši visplašāko pieteikuma visā pasaulē.

Systemand #39; s dizains ir balstīts uz regulas gāzes adsorbciju un sorbentu reģenerācijas izmantojot mainīt spiedienu uz diviem adsorbenta-sorbentu, kas satur kuģiem. Šis process prasa konstantu temperatūru tuvu apkārtējās vides. Ar šo procesu, slāpekļa ražo augu virs atmosfēras spiedienā, kamēr higroskopiska reģenerācija ir paveikts turpmāk atmosfēras spiedienā.

Šūpoles adsorbcijas procesā, katrā no diviem absorbētāji sastāv no divos posmos darbojas uz pāris minūtēm. Adsorbcijas posmā skābekļa H2O un CO2 molekulas difūza vērā sorbentu poru struktūru savukārt slāpekļa molekulas ir atļauts ceļot, izmantojot adsorbenta-sorbentu, kas satur kuģa. Atjaunošanas posmā adsorbēts komponenti ir atbrīvotas no sorbentu izplūduši atmosfērā. Šis process tad reizināt atkārtoja.

Kāpēc izvēlēties PSA slāpekļa ģenerators?

Augstu slāpekļa tīrība

PSA slāpekļa ģenerators iekārtas ļauj ražošanas augstas tīrības slāpekļa no gaisa, kuras membrānu sistēmas nespēj sniegt – līdz 99.9995 % slāpekļa. Šī slāpekļa tīrību var nodrošināt arī kriogēnās sistēmas, bet tie ir ievērojami sarežģītāka un pamatota tikai ar lielu patēriņa apjomi. Slāpekļa ģeneratorus izmanto CMS (oglekļa molekulāro sietu) tehnoloģijas izstrādātu nepārtrauktas padeves ultra augstas tīrības pakāpes slāpekļa un ir pieejami ar iekšējo kompresori vai bez.

Zemas ekspluatācijas izmaksas

Par aizstāšanu ar novecojušu gaisa atdalīšanas iekārtām slāpekļa ražošanas ietaupījumu lielā mērā pārsniedz 50 %. [atsauce vajadzīgi]

Slāpeklis slāpekļa ģeneratori ražo neto izmaksas ir ievērojami mazāks nekā izmaksas par pudelēs vai sašķidrināto slāpekļa.

Slāpekli ģeneratori izveidot mazāka ietekme uz vidi

Radot slāpekļa gāze ir ilgtspējīga, videi draudzīga un enerģijas efektīva pieeja nodrošina tīru, tīru, sausu slāpekļa gāzi. Salīdzinot ar enerģijas, kas nepieciešama kriogēnās gaisa separācijas iekārtas un enerģijas, kas nepieciešama transporta šķidro slāpekli no augu iekārtā, radīto slāpekļa patērē mazāk enerģijas un rada daudz mazāk siltumnīcefekta gāzu emisijas.

Kāpēc izvēlēties YUANDA PSA slāpekļa ģenerators?

Tehniskās īpašības

1). importēto pneimatisko vārstu, izmantojot dzīvi ir vairāk nekā 3 miljonus reižu;

2). Siemens PLC Intelligent programmas kontrolieris, viegli un stabilu darbību;

3). īpašas keramikas inerta bumbiņas difūzijas tehnoloģija padara gaisa plūsma izplatīšanas vienmērīgi; uzlabot adsorbciju uz sorbentu;

4). cilindra sevi piespiest saspiest ierīce (patents Nr.: ZL 200820168079.9) aizsargāt, izmantojot dzīves oglekļa molekulāro sietu;

5.) sākotnējā centrbēdzes vibrācijas piepilda (patents Nr.: ZL 200820168078.4) efektīvi nodrošinātu maksimāli uzpildes tilpums.

Specifikācija
1) tīrība: 95 99,9999 %
2) ietilpība: 5-8000Nm3/h
3) veic spiediena: 0-0.8Mpa (1.0 ~ ir pieejama arī 15.0MPa)
4) rasas punkta:-45 grādu - -70

Kā iegūt tūlītēju piedāvājuma?

Lūdzam sūtīt mums e-pastuaršādu data.

1) N2 caurplūdumu: ___Nm3/hr

2) N2 tīrība: _ _ _ %

3) N2 izvades spiediens: ___Bar

4) spriegums un frekvence: ___V/PH/HZ

5) slāpekļa pieteikumu.

Pieteikumus no slāpekļa ģeneratori

Pārtikas produktu un dzērienu rūpniecība

Šobrīd pārtikas vai dzērienu ražo vai augļi un novākto dārzeņu, novecošanās procesu sitieni līdz pabeigta sabrukšanas produktus. Tas izraisa baktērijas un citi mikroorganismi. Ģeneratorus izmanto plūdu N2, kas izņem skābekli un paildzina produkta kalpošanas ievērojami, jo šie organismi nevar attīstīt produktu. Turklāt pārtikas, kas izraisa oksidēšanās ķīmiskās sadalīšanās var likvidēt vai apturēts.

Analītiskā ķīmija

Slāpekli ģeneratori ir nepieciešami dažāda veida analītiskā ķīmija kā šķidruma hromatogrāfijas – masas spektrometrija un gāzu hromatogrāfijas ja stabilu un nepārtrauktu piegādi slāpekļa ir vajadzīgs.

Gaisa andamp; mehānisko transportlīdzekļu riepas

Lai arī gaiss ir 78 % slāpekļa, lielākā daļa lidmašīnu riepas ir piepildīta ar slāpekli, un ir daudz riepu un automobiļu veikalos ar slāpekļa ģeneratori, lai aizpildītu riepas, priekšrocība ir, ka slāpekļa tvertne ir sauss. Bieži vien saspiestā gaisa tvertne būs ūdens to, kas nāk no atmosfēras ūdens tvaiku kondensācijas tvertne pēc aiziešanas gaisa kompresoru. Arī slāpekļa esot stabilāka spiedienu, kad silda un atdzesē [atsauce vajadzīgi] un ir minētā [atsauce vajadzīgi] būtu lielāka molekulu (109.76 pm) tik doesnand #39; t izplatās riepa tikpat viegli kā O2 [atsauce vajadzīgi] (120.74 pm) un argona.

Ķīmiskā un naftas ķīmijas rūpniecība

Primāro un ļoti nozīmīgs slāpekļa ķīmijas un naftas ķīmijas rūpniecībā piemērošana ir inertā vidē, mērķis ir nodrošināt vispārējās rūpniecības drošību laikā tīrīšana un aizsardzības procesā kuģu nodrošināšana. Turklāt tiek izmantots slāpekļa cauruļvados spiediena pārbaudes, ķimikāliju transportēšanai un tehnoloģiskos procesos izmanto katalizatoru reģenerācijas.

Elektronika

Elektronikas, slāpekļa kalpo kā antioksidants, ražojot semi-diriģenti un elektriskās ķēdes, termiskā apstrāde, gatavās produkcijas, kā arī putu un tīrīšana.

Stikla rūpniecība

Stikla ražošanā, slāpekļa izrādās efektīvs kā dzesēšanas aģentu loks krāsns elektrodiem, oksidācijas inhibitors procesa procedūras laikā, kā arī gaisa dzesētāju.

Metalurģija

Metāla rūpniecība parasti izmanto slāpekli kā līdzekli sargāšanas atkvēlināšanas melno un krāsaino metālu. Arī slāpekļa ir noderīga šādas nozares standarta procesus kā neitrālu atlaidināšanas, līmēšanas, grūti cietlodi, stresa atbrīvojot, cianīdu pastiprināšana, metāla pulvera saķepināšanas un ekstrūzijas mirst dzesēšanas.

Krāsu un laku ražošanas nozare

Krāsu un laku ražošanai izmanto slāpekļa izveidi inertā vidē procesu kuģu drošības nodrošināšanai, kā arī skābekļa pārvietošanas laikā iepakojuma novērstu žāvēšanas eļļas polimerizācija.

Naftas rūpniecība

Naftas rūpniecība, slāpeklis ir neatņemama sastāvdaļa dažādos procesos. Visbiežāk, slāpekļa izmanto, lai radītu inertu vidi, lai novērstu sprādzieniem un ugunsdrošība un atbalstīt ogļūdeņražu transportēšana un nodošana. Turklāt cauruļvada testēšanai un attīrīšanās, tīrīšanas tehnoloģiju kuģiem un sašķidrinātās gāzes pārvadātāji un ogļūdeņraža uzglabāšanas iekārtu tīrīšanai tiek izmantots slāpekļa.

Farmācijas rūpniecība

Farmācijas nozarē, slāpekļa konstatē pieteikuma farmācijas iepakojuma un nodrošinot pret sprādziena un ugunsgrēka drošības pasākumos, kur labi izkliedētas vielas tiek izmantotas.

Hipoksiska gaisa ugunsgrēku novēršanas sistēmas

Slāpekli ģeneratori tiek izmantoti hipoksiska gaisa ugunsgrēku novēršanas sistēmas ražot gaisā ar zemu skābekļa saturu.


Hot Tags: zemu izmaksu slāpekļa ģenerators, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīcas, eksportētāji, pārdevējs, pirkt
Saistītie produkti
E-mail to us
Produkta kategorija
To learn more, please click into each category ...