Produkta kategorija
Call us on
+86-571-61712588
If you have any questions, please contact us
GO >>

Pilnībā automātiska psa slāpekļa ģenerators

Pilnībā automātiska psa slāpekļa ģenerators

1. Uzņēmuma pārskats Zhejiang Yuanda Air separācijas iekārtas Co, LTD. ir virkne PSA slāpekļa un skābekļa ģeneratoru, membrānas slāpekļa un skābekļa ģeneratoru, slāpekļa attīrīšanas sistēmas utt, un tiek plaši izmantotas naftas, naftas un gāzes, ķīmisko vielu, elektronikas, ...

Features

1.uzņēmuma pārskats
Zhejiang Yuanda Gaisa atdalīšanas iekārtas Co, LTD. ir vairāki PSA slāpekļa un skābekļa ģeneratori, membrānas slāpekļa un skābekļa ģeneratori, slāpekļa attīrīšanas sistēmas utt., un tās plaši izmanto naftas, naftas un gāzes, ķīmisko vielu, elektronikas, metalurģijas, ogļu, farmaceitisko, kosmisko, autosalonu, stikla, plastmasa, pārtika, ārstēšana, graudi utt. Ar gados veikto pētījumu par gaisa atdalīšanas tehnoloģiju un bagātīgu risinājumu pieredzi dažādās nozarēs, YDGET cenšas nodrošināt klientus ar drošākiem, ekonomiskākiem un ērtākiem profesionāliem gāzes risinājumiem.
Mums ir pieredzējusi profesionāla komanda, kas vienmēr ir gatava būt jūsu rīcībā. Pārdošanas inženieri rūpīgi analizē jūsu norādītās prasības un piedāvā piemērotus risinājumus. Pēcpārdošanas servisa sistēma nodrošina ātru atbildi uz jūsu problēmām 24 stundu laikā un to rezolūcijas īsākā laikā. YDGET ir atbildīgs par pēcpārdošanas pakalpojumiem slāpekļa / skābekļa ģeneratoriem un citām saistītām iekārtām, kuras mums piedāvā.
YDGET ir veltīts, lai apgādātu ar saviem klientiem uzticamākus, ekonomiskākus un ērtākus gaisa sadalīšanas risinājumus un profesionālu servisu.2. Kāpēc izvēlēties PSA slāpekļa ģeneratoru?
Augsta slāpekļa tīrība
PSA slāpekļa ģeneratoru iekārtas ļauj ražot augstas tīrības pakāpes slāpekli no gaisa, kuru membrānas sistēmas nespēj nodrošināt - līdz 99,9995% slāpekļa. Šo slāpekļa tīrību var nodrošināt arī kriogēnas sistēmas, taču tās ir ievērojami sarežģītākas un pamatotas tikai ar lieliem patēriņa apjomiem. Slāpekļa ģeneratori izmanto CMS (oglekļa molekulāro sietu) tehnoloģiju, lai nodrošinātu nepārtrauktu ultra-tīrības slāpekļa piegādi un ir pieejami ar iekšējiem kompresoriem vai bez tiem.
Zemas darbības izmaksas
Aizstājot novecojušas gaisa sadales iekārtas, slāpekļa ražošanas ietaupījumi pārsvarā pārsniedz 50%. [Vajadzīgs citāts]
Slāpekļa ģeneratoru saražotās slāpekļa neto izmaksas ir ievērojami mazākas nekā pudelēs iepildītā vai sašķidrinātā slāpekļa izmaksas.
Slāpekļa ģeneratori mazāk ietekmē vidi
Slāpekļa gāzes radīšana ir ilgtspējīga, videi draudzīga un energoefektīvāka pieeja, lai nodrošinātu tīru, tīru, sausu slāpekļa gāzi. Salīdzinot ar enerģiju, kas vajadzīga kriogēnas gaisa separācijas iekārtām, un enerģiju, kas vajadzīga, lai pārvadātu šķidro slāpekli no iekārtas uz objektu, radītais slāpeklis patērē mazāk enerģijas un rada daudz mazāk siltumnīcefekta gāzu.

3. Kāpēc izvēlēties Yuanda KNA sērijas PSA slāpekļa ģeneratoru
Specifikācija
1) Tīrība: 95-99.9999%
2) jauda: 5-8000Nm3 / h
3) spiediena izmešana: 0-0.8Mpa (pieejams arī 1.0 ~ 15.0MPa)
4) Rasas punkts: -45 grāds -70
Tehniskās iespējas
1). Importētie pneimatiskie vārsti, kuru ekspluatācijas laiks ir vairāk nekā 3 miljoni reižu;
2). Siemens PLC Intelligent programmas kontrolieris, viegls un stabilu darbību;
3). Īpaša inerta keramikas bumbiņu difūzijas tehnoloģija nodrošina vienmērīgu gaisa plūsmas sadalījumu; adsorbcijas adsorbcijas efektivitātes uzlabošana;
4). Pašaizsardzības cilindru saspiešanas ierīce (patents Nr .: ZL-200820168079.9), lai aizsargātu oglekļa molekulāro sietu;
5.) Sākotnējā centrbēdzes vibrācijas uzpildīšana (patents Nr. ZL-200820168078.4) efektīvi nodrošina maksimālo uzpildes tilpumu.4. Slāpekļa / skābekļa gāzes tipiskais pielietojums


5 Pakešu pārvadājumi un daži gala lietotāji


6. Kvalitātes kontrole
YUANDA Gas Enigineering & Technology Jūs varat būt pārliecināts par YDGET risinājuma kvalitāti. YUANDA izmanto tikai labākos piegādātājus un komponentus. Un visus slāpekļa ģeneratorus pārbauda un pasūtīja profesionāli eksperti, lai pārliecinātos, vai viss ir kvalificēts pirms rūpnīcas atstāšanas .

7. Garantija
Preču garantijas periods no YDGET ir 360 dienas kopš uzstādīšanas un nodošanas ekspluatācijā pabeigšanas dienas vai 420 dienas pēc preču saņemšanas, atkarībā no tā, kas notiek agrāk.

8. Serviss un atbalsts
YDGET piedāvā virkni pakalpojumu, kas palīdzēs jums maksimāli palielināt jūsu ieguvumus. Lai nodrošinātu maksimālu ērtību, mēs piedāvājam fiksētas cenas pakalpojumu līgumu, kas pamatojas uz darbības laiku vai kalendāru
laiks. Protams, visi klienti var jebkurā laikā piezvanīt mums. Mēs vienmēr esam vairāk nekā gatavi jums palīdzēt.
1) Konsultācijas
Palīdzība pašpalīdzībai, pieredzes apmaiņai un individuālam atbalstam.
Ja jums ir jautājumi par rūpnīcas darbību vai nepieciešama kāda problēma, mēs sniedzam padomu vai nu pa tālruni, vai rakstiski. Tiešais kontakts ar jums ir ļoti svarīgs mums, jo tas ir pamats pastāvīgai sadarbībai kā partneriem abām pusēm.
2) nodošana ekspluatācijā
Sistemātiska no pēdējā uzstādīšanas līdz apstiprināšanai pareizai darbībai un garantētām funkcijām. Tas ietver plašas ekspluatācijas pārbaudes, profesionālu uzpildīšanu ar adsorbentiem un katalizatoriem, pareizu iedarbināšanu, optimālu darba parametru iestatīšanu un visu drošības funkciju pārbaudi. Tajā pašā laikā mēs apmācām jūsu apkalpojošo personālu par iekārtas funkcijām un darbību.
3) rezerves daļu serviss
Visā pasaulē, ātri un zemu cenu visā jūsu rūpnīcas ekspluatācijas laikā. Mūsu piegādāto augu sastāvdaļu atšķirīgā marķēšana ļauj mums skaidri noteikt pieprasītās rezerves daļas. Mēs piegādājam jums produktus, kas paredzēti ilgstošai ekspluatācijai un ekonomiskai efektivitātei.
Lai veiktu izmaiņas un paplašinājumus, mēs meklējam optimālāko un ekonomisko risinājumu jūsu individuālajam mērķim.
4) apkope / labojumi
Regulāra pārbaude un apkope nodrošina pastāvīgu darbību, izvairās no bojājumiem un novērš negaidītus traucējumus. Veicot apkopes / pārskata darbus, mēs pārbaudām visas atbilstošās sastāvdaļas funkcijai un stāvoklim, apmaiņas defektiem, lietotiem un nodilušajiem detaļām, un pēc tam optimāli pielāgotu savu iekārtu atbilstoši konkrētajiem darba apstākļiem. Atkarībā no auga lieluma un
darba apjoms, mūsu pakalpojumu klāsts ietver arī detalizētu pārskatīšanu, kā arī līgumslēdzēju koordināciju un uzraudzību. Protams, mēs piegādājam tehniskās apkopes dokumentāciju ziņojuma un rezerves daļu ieteikumu veidā, un mēs saskaņojam mūsu grafikus atbilstoši jūsu prasībām.
5) Apmācība
Zināšanas par personālu.
Ekspluatācija, apkope un remonts, elektriskās mērīšanas un kontroles iekārtas vai procesu inženierija - mēs piedāvājam speciālus apmācību mūsu ekspertiem. Neatkarīgi no tā, vai vietne strādā ar pašu planētu vai mūsu telpām, mēs koncentrējamies uz saviem jautājumiem un problēmām.

9. Kā saņemt tūlītēju citātu?
Nevilcinieties sūtīt mums e-pastu ar šādiem datiem.
1) N2 plūsmas ātrums: _____ Nm3 / h
2) N2 tīrība: _____%
3) N2 izlādes spiediens: _____Bar
4) Spriegumi un frekvence: ______ V / PH / HZ
5) Slāpekļa pielietojums.

10. Zhejiang Yuanda gaisa atdalīšanas iekārtas Co.Ltd.
Pievienot .: Gaoqiao Industrial Zone, Hangzhou, Zhejiang, Ķīna 311402
Tālr .: + 86-571-61712588 Fakss: + 86-571-61712599
Kontaktpersona: Jane Qian
wechat: 13588376592

Sales@ydget.com


Hot Tags: pilnīgi automātiska psa slāpekļa ģenerators, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīcas, eksportētāji, pārdevēji, pirkt
Saistītie produkti
E-mail to us
Produkta kategorija
To learn more, please click into each category ...