Produkta kategorija
Call us on
+86-571-61712588
If you have any questions, please contact us
GO >>

Gaisa atdalīšanas rūpnīca Psa Oxygen Generator

Gaisa atdalīšanas rūpnīca Psa Oxygen Generator

Skābekļa ģenerators, gāzes ģenerators, gaisa atdalīšanas iekārtas ražotājs / piegādātājs Ķīnā, piedāvājot Air separācijas rūpnīcu Psa Oxygen Generator, ūdens dzesētāju, gaisa filtru un tā tālāk.

Features
1.uzņēmuma pārskats
Zhejiang Yuanda Gaisa atdalīšanas iekārtas Co, LTD. ir vairāki PSA slāpekļa un skābekļa ģeneratori, membrānas slāpekļa un skābekļa ģeneratori, slāpekļa attīrīšanas sistēmas utt., un tās plaši izmanto naftas, naftas un gāzes, ķīmisko vielu, elektronikas, metalurģijas, ogļu, farmaceitisko, kosmisko, autosalonu, stikla, plastmasa, pārtika, ārstēšana, graudi utt. Ar gados veikto pētījumu par gaisa atdalīšanas tehnoloģiju un bagātīgu risinājumu pieredzi dažādās nozarēs, YDGET cenšas nodrošināt klientus ar drošākiem, ekonomiskākiem un ērtākiem profesionāliem gāzes risinājumiem.
Mums ir pieredzējusi profesionāla komanda, kas vienmēr ir gatava būt jūsu rīcībā. Pārdošanas inženieri rūpīgi analizē jūsu norādītās prasības un piedāvā piemērotus risinājumus. Pēcpārdošanas servisa sistēma nodrošina ātru atbildi uz jūsu problēmām 24 stundu laikā un to rezolūcijas īsākā laikā. YDGET ir atbildīgs par pēcpārdošanas pakalpojumiem slāpekļa / skābekļa ģeneratoriem un citām saistītām iekārtām, kuras mums piedāvā.
YDGET ir veltīts, lai apgādātu ar saviem klientiem uzticamākus, ekonomiskākus un ērtākus gaisa sadalīšanas risinājumus un profesionālu servisu.
公司 概况 .jpgPamatinformācija
  • Modelis NO.:KOB-600

  • Tīrība: 92,5% -93,5%

  • Jauda: 2000nm3 / hr

  • Lietošana: skābeklis

  • Izcelsme: Ķīna

  • Sertifikācija: ISO9001, SGS, ASME

  • Instrumen Air patēriņš: 100m3 / h

  • Garantija: viens gads

  • Preču zīme: Yuanda

Produkta apraksts
Gaisa atdalīšanas iekārta PSA skābekļa ģenerators
Specifikācija
Veiktspējas indekss
Skābekļa plūsma 10 ~ 20000 Nm3 / h
Skābekļa tīrība koriģēts diapazonā no 21 ~ 95%
Skābekļa patēriņš kad skābekļa tīrība ir 90%, tas ir 0,32 ~ 0,37 KWh / Nm3
Ražošana: 10-500 Nm 3 / h
Tīrība: 93%
Spiediens 4bar


Ierīces struktūra un ražošanas shematiska plūsmas shēma

充 瓶 制氧 机 工艺流程 英文 改 .jpg

Produkta fotoattēli

KOB-10 全套 增压 充 瓶 制氧 装置 .jpg
Ievads
Ja jūs nepieprasāt augstu O2 tīrības pakāpi, tad PSA skābekļa ģenerators ir laba izvēle jums. PSA skābekļa rūpnīcā ir mazs nospiedums, mazs enerģijas patēriņš, tūlītējs starts, mazāk investīciju un pilnīgi automātiska darbība.

Pieteikumi
PSA skābekļa ģenerators var kalpot kā EAF tērauda ražošanas skābekļa ģenerators vai skābekļa koncentrators notekūdeņu attīrīšanai. To plaši izmanto tērauda ražošanai, stikla kausēšanai, celulozes un papīra balināšanai, ūdens attīrīšanai, krāsaino metālu kausēšanai, naftas ķīmijas un ķīmijas rūpniecībai, rūdas apstrādei, akvakultūrai, fermentācijai un citās jomās.

2. Kāpēc izvēlēties YUANDA PSA skābekļa ģeneratoru?
YDGET.com nodarbojas ar ražošanu, piegādi un ekspertu ekskluzīvu PSA skābekļa rūpnīcu klāstu, kas ir pilnībā automātiski un prasa zemas paaudzes izmaksas. Šie augi ir ļoti vajadzīgi stikla rūpniecībā, degošās rūpniecības nozarēs un tērauda rūpniecībā. Mēs piedāvājam patrons uzticamus un viegli uzstādīt augstas efektivitātes augus. Šie augi iet caur dažādu kvalitātes pārbaudes procesu, nodrošinot vislabāko rezultātu pēc klienta beigām. Klients var izmantot šos kvalitatīvos augus atbilstoši savām vajadzībām un prasībām.
Hot Tags: gaisa atdalīšanas iekārta psa skābekļa ģenerators, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīcas, eksportētāji, pārdevējs, pirkt
Saistītie produkti
E-mail to us
Produkta kategorija
To learn more, please click into each category ...